Ales Grup, yeni jenerasyon girşimcilik

Ales Grup, 2016 yılında inovatif bir ruhla kurulmuş genç bir girişimdir. Sahip olduğu uluslararası müşteri portföyüne sürekli yenilerini eklemektedir. Sunduğu ürün ve hizmetlerde kalite ve memnuniyet ön planda tutulmaktadır. Rusya, Avrupa ve Yakın Doğu ülkelerine hızlı tüketim, endüstriyel soğutma ve mutfak ekipmanları ihraç etmektedir.

İhrac ettiği ürünlerin arasında endüstriyel ve medikal soğutucular, soğuk oda ekipmanları, hacimli gıda üretim ve gıda hazırlama makineleri, mutfak ekipmanları ve fırınlar. Ayrıca Türkiyede üretilen hızlı tüketim ürünlerine de ihraç bölgelerinde hatırı sayılır bir pazar yaratma yolundadır.

Satış sonrası hizmetleri ve destek konusunda müşterilerine oldukça cazip fırsatlar sunan Ales Grup, kendi ürünlerinde vaat ettiği kullanım ömrü süresince yükümlülüklerini eksiksiz yerine getirmektedir.

Müşteri Anlayışı

Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

Takım Çalışması

Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluk dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.


Samimi İletişim

Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

Zamanında Teslim

İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.


24 / 7 danışma hattı:   +90538 506 7740